תוכנת ניהול שינויים מבית SysAid

תוכנת ניהול שינויים מבית SysAid

חברת SysAid העוסקת בפיתוח כלי ניהול לטכנולוגיות מידע פיתחה תוכנת ניהול שינויים שתסייע לשלוט ולנהל בקשות לשינוי את השינויים בפועל.

במסגרת הפעילות עם התוכנה ניתן להשתמש בתבניות של ספריית תשתיות של מערכות המידע שפותחו על ידי SysAid על בסיס הפרקטיקות היעילות ביותר, או ליצור תבניות הליכי שינוי מותאמות אישית לצרכים ולדרישות שלכם, כולל הערכת סיכונים במספר רמות והגדרות הרשאות.

ניהול שינויים על בסיס השיטות הטובות ביותר לניהול IT

תוכנת ניהול השינויים של SysAid המושתתת על השיטות המתקדמות ביותר לניהול IT ויכולותיה המגוונות תאפשר לכם להעריך מראש ובאופן מדויק את הסיכונים שטומן בחובו כל שינוי בארגון שלכם. באמצעות הליך אשרור השינויים ניתן לוודא שהשינויים עולים בקנה אחד עם מדיניות השינויים ועם האסטרטגיות העסקיות שנקבעו לפני החלת השינויים – כך ניתן להפיק את מלוא התועלת מספריית התשתיות של מערכות המידע ולנצל את כל את האפשרויות הקיימות בתחום זה לטובת הארגון שלכם.

היעזרו בתוכנת ניהול שינויים בפיתוחה של SysAid על מנת לעזור לכל הגורמים מעורבים בהובלת וניהול שינויים בארגון להשיג את כל המטרות המוגדרות באסטרטגיית ניהול השינויים שנקבעו על בסיס הדרישות הבאות:

  • להגיב לצרכים משתנים של בית העסק תוך העצמת הערך המוסף וצמצום מספר התקלות, מקרי שיבושים בהתנהלות בית העסק ומניעת הצורך לבצע משימות מחדש.
  • להגיב באופן יעיל לבקשות של בית העסק כולו ושל יחידות ה-IT המבקשות לבצע שינויים בהתנהלות בפרט, זאת על מנת ליצור סנכרון מושלם בין צרכי בית העסק לבין הפעילות של יחידות טכנולוגיות המידע.
  • לוודא שכל השינויים מתועדים ומוערכים, שהם קיבלו את האישורים הדרושים, זוכים להתייחסות הראויה, מתוכננים, נבדקים, מונחלים, מתועדים ונבדקים באופן מבוקר.
  • לוודא שכל השינויים הפרקטיים של הפרטים השונים בבית העסק מתועדים במסד הנתונים של מערכת ניהול השינויים (CMDB).
  • השבחת תהליכים וצמצום הסיכונים לעסק במידת האפשר.

במידה ושיטת ניהול ה-IT שנחשבת לטובה ביותר אינה מתאימה לכם ולארגון שלכם, בעזרת מערכת ניהול השינויים של SysAid תוכלו להגדיר בקלות פתרונות ושינויים מותאמים אישית להליך הניהול שלכם. תוכנת ניהול שינויים של חברת SysAid מאפשרת התאמה אישית מושלמת לצרכים הספציפיים ולהליכים התפעוליים האופייניים לארגון שלכם.