גמישות

הגדירו והתאימו אישית את כל המאפיינים של מוצרי SysAid להשגת סנכרון מושלם עם הצרכים והדרישות שלכם. שלבו אותם עם יישומי צד ג', צרו סקריפטים מותאמים, הוסיפו חוקים לאימות טפסים ועוד…

התראות מותאמות אישית

מוצר הדגל והמודולים הנפרדים של SysAid מציעים מגוון התראות מוגדרות מראש המופעלות על ידי אירועים ספציפיים. למשל: הוספת קריאות חדשות, אירועים, בקשות שירות, הודעה על בעיה או שינויים, תכני ההתראה ותצורתה גמישים לגמרי ונתונים לעריכה מלאה, ליצירת עיצוב ותוכן שעונים על הדרישות שלכם באופן מושלם. ההתראות תומכות גם במשתנים שונים של יישומים וקודי HTML.

לוגו מותאם אישית

ניתן להחליף את הלוגו של SysAid בקלות ובמהירות ולהוסיף במקומו את לוגו החברה שלכם, כך שמוצרי SysAid Help Desk ו- SysAid ITSMיעניקו ייצוג הולם למותג שלכם, כולל מאפיינים עיצוביים ונושאים הקשורים לתרבות התאגידית שלכם.

תצורת HTML והתאמה אישית

רוב קבצי ה-HTML של מוצרי SysAid ניתנים להתאמה אישית. ניתן לשנות את קבצי ה-HTML בכדי להתאים את פריסת הדף ואת התכנים בעמוד שניתנים לעריכה. למשל, ניתן להוסיף קישורים ב- SysAid Self-Service Portal ולשירותים אחרים הפעילים בארגון שלכם, או ליצר פונקציות ספציפיות ומותאמות אישית בתוך הממשק של SysAid.